TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí, z.s.

Oficiální stránky spolku  
TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí, z.s.

www.tatran-lomnicenl.cz
   

Lomnice nad Lužnicí "A"

5. kolo, Ne 08.09 17:00

Nová Bystřice1
Lomnice nad Lužnicí "A..2

Suchdol

4. kolo, So 31.08 17:00

Lomnice nad Lužnicí "A..2
Suchdol3

Lomnice nad Lužnicí "A"

3. kolo, So 24.08 17:00

Ledenice5
Lomnice nad Lužnicí "A..1

K.Řečice

2. kolo, So 17.08 17:00

Lomnice nad Lužnicí "A..0
K.Řečice1

1.FC Netolice

Přátelský z., So 10.08 10:00

Lomnice nad Lužnicí "A..1
1.FC Netolice2

FK Hluboká nad Vltavou

Přátelský z., Ne 04.08 17:00

Lomnice nad Lužnicí "A..3
FK Hluboká nad Vltavou..2

Třeboň "B"

26. kolo, So 15.06 13:30

Lomnice nad Lužnicí "A..0
Třeboň "B"3

Mladé

24. kolo, So 01.06 10:15

Lomnice nad Lužnicí "A..3
Mladé1

Lomnice nad Lužnicí "A"

23. kolo, So 25.05 13:30

Studená2
Lomnice nad Lužnicí "A..2

Č.Velenice

22. kolo, So 18.05 17:00

Lomnice nad Lužnicí "A..2
Č.Velenice0

Lomnice nad Lužnicí "A"

7. kolo, So 21.09 16:30

Mladé
Lomnice nad Lužnicí "A..

Č.Velenice

8. kolo, So 28.09 16:00

Lomnice nad Lužnicí "A..
Č.Velenice

Lomnice nad Lužnicí "A"

9. kolo, So 05.10 12:30

Buk
Lomnice nad Lužnicí "A..

Slavonice

10. kolo, So 12.10 15:30

Lomnice nad Lužnicí "A..
Slavonice

Lomnice nad Lužnicí "A"

11. kolo, So 19.10 15:30

Dolní Bukovsko
Lomnice nad Lužnicí "A..

Třebětice

12. kolo, So 26.10 14:30

Lomnice nad Lužnicí "A..
Třebětice

Lomnice nad Lužnicí "A"

13. kolo, Ne 03.11 14:30

Třeboň "B"
Lomnice nad Lužnicí "A..

Lomnice nad Lužnicí "A"

1. kolo, So 09.11 14:00

Studená
Lomnice nad Lužnicí "A..

Lomnice nad Lužnicí "A"

Jméno Z G A ŽK ČK ø G ø ŽK ø ČK
1. Rostislav Trachta 3 2 0 0 0 0.67 0.00 0.00
2. Vladimír Božovský 4 2 0 0 0 0.50 0.00 0.00
3. Jan Burda 3 1 0 0 0 0.33 0.00 0.00
4. Filip Leiš 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
5. Jiří Burda 3 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
6. Dominik Bartoš 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
7. Lukáš Čáp 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
8. Martin Dušák 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
9. Jakub Marsa 2 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
10. Tomáš Vačkář 4 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
11. Tomáš Janda 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
12. Matyáš Malec 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
13. Jiří Šnorek 2 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
14. Pavel Řehoř 4 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
15. David Kalaj 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
16. Vojtěch Kaštánek 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
17. Michal Šachl 2 0 0 1 0 0.00 0.50 0.00
18. Ondřej Vala 4 0 0 1 0 0.00 0.25 0.00
19. Petr Pancíř 3 0 0 1 0 0.00 0.33 0.00
20. Patrik Hrubý 4 0 0 1 0 0.00 0.25 0.00
21. Tomáš Kabele 4 0 0 1 0 0.00 0.25 0.00
22. Vojtěch Strouha 2 0 0 1 0 0.00 0.50 0.00
23. Vojtěch Glaser 4 0 0 1 0 0.00 0.25 0.00
24. Václav Nohava 3 0 0 2 0 0.00 0.67 0.00
25. Matyáš Rakušan 4 0 0 2 0 0.00 0.50 0.00

Tabulka

1. Suchdol 4 11:4 9
2. Buk 4 12:6 9
3. Č.Velenice 4 15:12 9
4. K.Řečice 4 8:7 9
5. Nová Bystřice 4 10:6 7
6. Studená 4 12:5 6
7. Třeboň "B" 4 12:11 6
8. TJ Sokol Neplachov 4 8:7 6
9. Slavonice 4 7:14 6
10. Třebětice 4 7:7 5
11. Mladé 4 7:12 3
12. Lomnice nad Lužnicí "A" 4 5:10 3
13. Ledenice 4 10:17 3
14. Dolní Bukovsko 4 7:13 1

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 17800
Posledních 30 dnů: 782 | Posledních 7 dnů: 216 | Poslední den: 20

© 2019 TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí, z.s. | Všechna práva vyhrazena | tj.tatran@lomnice-nl.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne