16. kolo, So 30.3.2024 15:00

Suchdol7

Víkend mládeže

Podívejte se, jak si vedly naše fotbalové naděje o víkendu

Mladší přípravka zajíštěla  v sobotu 18.5.2024 na svůj 2. turnaji do Deštné. Dvě remízy a prohra, při které jsme paradoxně předvedli nejlepší výkon… děkuji hráčům za účast ✌️

V neděli 19.5.2024 zajížděli mladší žáci ke svým dvěma mistrovským utkáním do Jindřichova Hradce. Z organizačních důvodů se bohužel hrálo na umělé trávě Na Piketě. Pro borce bylo připraveno hřiště menších rozměrů, než na jaké jsou již zvyklí. Ale nenechali se odradit. První zápas proti Kardašově Řečici jsme zahájili skvěle, zařídili jsme si vysoký náskok 4:1, který jsme bohužel v druhé půli ztratili a skóre bylo vyrovnáno na 4:4, naštěstí jsme v posledních chvílích zápas otočili na svou stranu a zvítězili jsme 5:4. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti domácím J. Hradec B. V úvodních minutách jsme inkasovali první gól a snažili jsme se vyrovnat. To se nám naštěstí podařilo a pak už jsme si jeli svou. Ne však moc dlouho. I tento zápas jsme museli dotahovat na konci zápasu, neboť i zde jsme si nechali dát pár nesmyslných branek. Stav jsme ale měli na své straně a zvítězili jsme opět stejně jako v prvním zápase 5:4. V obou zápasech byly infarktové stavy střídány klidnou hrou. Díky kluci za skvělé výkony.